Сьогодні 15 квітня до нашої школи Йорданештської ЗЗСО завітала делегація

Дата: 15.04.2021 16:41

Сьогодні 15 квітня до нашої школи Йорданештської ЗЗСО завітала делегація на чолі з новим директором Чернівецького обласного краєзнавчого музею Іриною Тодорівною Яворською , а також Оксана Василівна Ротар - завідувач методичної роботи ЧОКМ, Ольга Василівна Шевченко - директор Глибоцького краєзнавчого музею, Ольга Георгіївна Вінтоник - директор Старововчинецького музейного комплексу ім. І.К.Топало, Лідія Петрівна Гищук - наук. працівник Старововчинецького музейного комплексу ім.І.К.Топало.

Метою візиту було ознайомлення з музеями району, а також вручення подяки та подарунок Москал Анастасії за проведену пошукову, науково - дослідницьку роботу збереженні звичаїв, традицій і обрядів та розвиток музейної справи на Буковині. Гості побували на екскурсії по всій школі.