23 квітня в рамках транскордонного проекту Балківці-Йорданешти відбулася онлайн-конференція

Дата: 23.04.2021 15:15

Сьогодні, 23 квітня 2021 року, в рамках транскордонного проекту Балківці-Йорданешти відбулася онлайн-конференція, в якій взяли участь керівники проекту Шойман Василе - мер комуни Балківці, Гераса Секстілія - пані директор, Шойман Петру - освітній експерт у рамках проекту, Федюк Даліла - секретар, Григорічука Лакраміоара, Козарічук Аліна - викладачі румунської мови, Даскалюк Лідія, Фрасенюк Діана - викладачі української мови.
                Зі сторони Йорданештів взяли участь Лютик Георгій - сільський голова Карапчівської ТГ, Іонець Василь - директор Йорданештської ЗЗСО, Шапка Марина, Москаль Ірина - викладачі румунської мови, Меглей Віоріка, Ігнатуш Олена - викладачі української мови .
               Були обговорені аспекти, пов'язані з діяльністю, включені до Проекту.