Тиждень духовності у Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 19.05.2021 14:39

"Біблія - Слово Боже"

В рамках проведення Тижня духовності у Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні мали змогу почути слово Боже, наблизитися до його розуміння, дізнатися - хто є автором Біблії, в цьому нам допоміг отець Ніцу Марчел. В кінці діти разом із священником промовили молитву і заспівали пісню "Христос Воскрес". В нашому закладі також досліджують Біблію і на уроках етики разом з вчителькою Лютик З.К . На перервах діти ознайомлювалися з виставкою духовних книжок, учні 1-4 класів розфарбовували ілюстрації, а учні старших класів малювали малюнки на Біблійну тематику, переглядали фільми про життя Боже.

Пам'ятаємо і виконуємо Заповіді Божі!!

"Biblia este cuvântul lui Dumnezeu"

În cadrul s?pt?mânii spirituale la ?coala de cultur? general? de gradele I-III din Iord?ne?ti elevii au avut posibilitatea s? asculte ?i s? în?eleag? mai multe informa?ii despre Cartea C?r?ilor- Biblia. În aceasta le-a ajutat p?rintele-paroh Marcel Ni?u. La finalul întâlnirii to?i împreun? au spus rug?ciunea "Tat?l Nostru" ?i au cântat "Hristos a Înviat".De asemenea elevii au posibilitatea s? studieze Biblia la orele de etica cre?tin? împreun? cu profesoara Lutic Z.C. În cadrul s?pt?mânii elevii au f?cut cuno?tin?? cu o colec?ie de c?r?i religioase ?i au vizionat filme despre via?a lui Isus. Cei din clasele 1-4 au colorat imagini Biblice, iar cei din clasele mari au desenat pe tem? Biblic?.

Nu uit?m ?i respect?m cele 10 porunci!