Міжнародний день захисту дітей в Карапчівському ЗДО 01 червня 2021 року

Дата: 02.06.2021 11:27

В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

В нашому закладі дошкільної освіти було організовано і проведено День захисту дітей.

Вихователі разом з дітьми відзначили це свято. Протягом дня лунали веселі дитячі пісні. Весело та насичено було проведено розваги, змагання, естафети, малювання задуманих мрій.

Діти залишилися дуже задоволені. Такі заходи не лише приносять величезне задоволення дітям, а й сприяють розвитку пізнавальної активності, творчості та співпраці в колективі.