В Карапчівському ЗДО облаштували тренажерний комплекс

Дата: 10.01.2022 17:56

6 січня 2022 року подарунком під ялинку на Різдво Христове на території Карапчівського ЗДО Карапчівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за рахунок коштів  субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, за сприянням народного депутата Мазурашу Георгія Георгійовича від партії "Слуга народу" було  облаштовано тренажерний комплекс для закладу дошкільної освіти.

Наш садочок став ще краще, наші діти мають де проводити заняття, чим ми і тішимося.

Карапчівська сільська ТГ висловлює щиру подяку за облаштування закладів дошкільної освіти громади та сприяння у виділені даних коштів, адже саме виявлена небайдужість і активна громадська позиція, розуміння та підтримка зі сторони народного депутата допомагає нашій молодій громаді розквітати.

Дякую за співпрацю!

З повагою, Карапчівський сільський голова                                                 Георгій ЛЮТИК та староста села Карапчів Микола СКУТАРЬ