В селі Йорданешти Карапчівської громади почалося будівництво спортивного майданчика

Дата: 16.11.2021 10:42

На території нашої  Карапчівської громади в селі Йорданешти почалося будівництво спортивного майданчика ??????

Завдяки народному депутату України ???????? Георгій Мазурашу з державного бюджету було виділено 1 500 000 гривень на даний об'єкт, майданчик має бути завершений цього року.

Хотілося б додати, що на території нашої Карапчівської громади це буде перший майданчик з штучним покриттям, тепер нашим мешканцям  не доведеться їхати до сусідів, щоб пограти.

???????? Робота помічників та народного депутата України Георгія Мазурашу триває, за що ми їм щиро вдячні!

З повагою, Карапчівський сільський голова                                                  Георгій ЛЮТИК