В Йорданештах відкрили спортивну залу в школі з Дзюдо "CODOCAN"

Дата: 20.12.2021 11:26

Мрія нашого Петра ГУШУЛЕЯ , жителя с. Йорданешти, чемпіона України з Дзюдо - стала реальністю

Брати Петро та Ілля ГУШУЛЕЙ, корінні румуни з Йорданешти Карапчівської сільської громади Чернівецького району Чернівецької області стали відомими не лише в Чернівецькій області, але й за її межами завдяки їх спортивним досягненням останніми роками. Як Петро Гушулей, так і молодший брат Ілля, є Чемпіонами України з дзюдо, майстрами спорту.

Петро стверджує, що мріяв з дитинства відкрити в рідному селі Йорданешти Чернівецької області спортивну залу з  дзюдо, в якій буде навчати маленьких дзюдоїстів цієї майстерності спорту. І ось, напередодні свята Святого Миколая Чудотворця, 18 грудня 2021 року, в примішенні Йорданештської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів, було перерізана червона стрічка та інавгуровано спортивну залу в школі з дзюдо «Codocan», яка буде мати своїм професором та викладачем Петра ГУШУЛЕЯ, буковинця, чемпіона України з дзюдо.

Розділити нашу радість прийшли батьки,  майбутні учні нашої школи з дзюдо, а також почесні гості голова Чернівецької ОДА - Сергій ОСАЧУК, президент Федерації Чернівецької області з дзюдо - Андрій МЕЛЬНИЧУК, Дмитро МОРГАН, Едуард ЖУМІГА та інші друзі дзюдоїсти та колеги. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Карапчівської сільської громади Георгій ЛЮТИК. Директор школи Василь ІОНЕЦЬ промовив найтепліші слова подяки всім, хто допоміг нашій школі та допоміг відкрити спортивну залу в школі з дзюдо.

Довідково: спортивна зала  з дзюдо знаходиться в приміщенні Йорданешстського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, за адресою: вул. Головна, 19 с. Йорданешти Чернівецького (колишнього Глибоцького) району Чернівецької області. Формується група дітей віком 6-12 років для занять дзюдо. Першою молодшою групою дітей буде вікова категорія 6-12 років (хлопчиків та дівчаток). Якщо будуть бажаючі створимо і іншу  старшу групу.

Петро ГУШУЛЕЙ (тел. моб. 066 663 89 88)