Дорогі гості Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

  • 220

Йорданештський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів 9 ТРАВНЯ 2022 року відвідав держсекретар Департаменту у справах румунів звідусіль п. Георгій-Флорін Кирчу, який прибув разом з паном директором Раду Космою та Віктором Йонеску, офіційним представником департаменту, у супроводі пані Ірини-Лоредани Стенкулеску, Генерального консула Румунії в Чернівцях. Довгоочікуваних гостей привітали та провели новою школою голова Карапчівської сільської територіальної громади Георгій Лютик, директор школи Василь Іонець та заступник директора Марина Шапка. Добре облаштовані аудиторії та просторі коридори, умови навчання на високому рівні. Особливе враження справив Музей села, який облаштований в школі. Вітальня, влаштована так само, як колись були влаштовані будинки односельців, на мить повернула гостей у дитинство, згадуючи хати дідів і бабусь.
Микола Шапка розповів дорогим гостям про бібліотеку «Мірча Лутік» при школі та попросив представників румунської держави надати якісну художню літературу для дітей різного віку. За бажанням гостей буде надано і адресу для отримання книг, якщо це буде можливо.

Ми  висловили гостям  щиру  подяку за  гуманітарну  підтримку для  внутрішньо переміщених осіб, які  проживають на території громади.   Під  час  зустрічі проведено ознайомлення  з  виконанням  проекту  «ЕАSY-B: Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці»(«ЕАSY-B: Enhanced Access in Yordaneshty and Balcauti cross-border rural area»).

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар

Інші статті

Всі статті