Захід до Дня захисту дітей
Директором Карапчівського сільського будинку культури Мірчею ІОНЦЕМ сьогодні, 1 червня 2022 року було проведено розважальну програму до дня захисту дітей "Чарівна країна дитинства!".
Директором Карапчівського сільського будинку культури Мірчею ІОНЦЕМ сьогодні, 1 червня 2022 року було проведено розважальну програму до дня захисту дітей "Чарівна країна дитинства!".
Ваш коментар може бути першим :)