Ознайомлення з азами військової справи

У п'ятницю, 23 вересня, до нашої школи завітали поважні гості. Цього дня ми мали радість приймати військовослужбовців 2 відділу Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Лисцева та Дмитра Стрілака.

Для учнів 9, 10, 11 класів гості провели цікавий інструктаж, у рамках якого наші школярі мали змогу дізнатись від професіоналів про деякі моменти військової справи. Зокрема, під час практичного заняття військові ознайомили наших юнаків та юначок із збіркою та розбіркою різних видів зброї, таких як:

- АК-74,

- РПК- 74,

- ПМ.

Дві години промайнули швидко, але дали нашим школярам хороші практичні знання. За це ми дякуємо нашим гостям, а в їх особі і всім мужнім воїнам України, які нині боронять нашу країну від ворога.

Міхай ШАПКА,

вчитель «Захисту України» Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.