Приєднуйтесь до місячника з благоустрою.

  • 30

Фото без опису

Шановні жителі населених пунктів Карапчівської територіальної громади.

Відповідно до рішення № 14 виконавчого комітету Карапчівської сільскої ради від 05.03.2024 з 01 березня по 20 квітня 2024 року на території Карапчівської громади проводиться місячник з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів громади.

Трудові колективи просимо невідкладно впорядкувати власні та закріплені території, провести висадження дерев, кущів, квітів і взяти під свою опіку інші території загального користування в населених пунктах: спортивні майданчики, місця відпочинку біля водойм, парки та сквери, кладовища.

Відповідно до статей 17, 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, що перебувають у їх власності або користуванні, а також утримувати в належному стані прилеглу до своїх об’єктів територію,  що межує з територією суб’єкта господарювання на відстані 15 м. по периметру від огорожі, споруди або обмежена краєм проїжджої частини вулиці чи дороги, включаючи прибардюрну частину (0,5 м. частини дороги від бордюру).

Водночас наголошуємо на забороні спалювання сухої трави, адже це несе шкоду як природі так і людям.

Виконавчий комітет Карапчівської сільскої ради.