У Чернівцях з робочим візитом перебував Президент України Володимир Зеленський.

  • 43

Фото без описуФото без описуФото без опису

Президент спочатку  зустрівся з представниками Світового конгресу українців. Він зазначив, що зустрівся з представниками Світового конгресу українців, яка прибула до Чернівців із Бухареста, де відбувається саміт СКУ. У ньому беруть участь понад 200 очільників і представників українських громад із 55 країн світу.

“Обговорили, як активізувати міжнародну підтримку та зберегти увагу світу до України. Важливо, щоб усі наші люди дбали про державу і незалежність”, - написав Володимир Зеленський.

Президент України в приміщення ЧНУ ім. Юрія Федьковича взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад.

«В кожній громаді – свої потреби. Але всі ми маємо памʼятати про головну потребу всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості. Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору", - сказав Зеленський.

Він закликав керівникам регіонів сприяйти розвитку всіх оборонних виробництв: кожна ефективна розробка, вся українська зброя мають значення.

Зеленський окремо подякував Чернівецькій області за те, що якісно прийняла багато релокованих підприємств із регіонів України, які потерпають від бойових дій.

"Я дякую кожній громаді, кожній області, які вже це роблять. Ми вже довели в Україні, що можемо виробляти дійсно сильні дрони, засоби РЕБ, виробляємо артилерію, техніку. Усього, що потрібно обороні, має бути максимум. Максимум має бути й звичайної економічної активності, яка дає людям роботу та забезпечує податками і зборами бюджети. І будь ласка, в кожній громаді проявляйте максимальну увагу до наших воїнів, які проходять лікування після поранень та реабілітацію, підтримуйте сімʼї наших воїнів, які зараз на фронті, та всіх, хто дійсно допомагає обороні», - додав глава держави.

На Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України розглянули критично важливі питання нашої держави.

✅Безпека та протидія загрозам. Обговорили протидію безпековим загрозам, організацію подолання наслідків руйнувань цивільної інфраструктури та забезпечення належного реагування органів правопорядку.

✅Підтримка національного виробництва. У фокусі дискусій була нова урядова політика, яка передбачає заходи для стимулювання вітчизняної економіки.

✅Медична реабілітація наших захисників. Особлива увага була приділена розробці та впровадженню ефективних програм реабілітації для військовослужбовців, що є важливим для їхнього відновлення.

✅Європейська інтеграція. Нові можливості та виклики, які відкриваються перед нашими громадам на шляху інтеграції України до Європейського Союзу.

Конгрес став платформою для обміну досвідом, взаємодії та формування стратегічних підходів до вирішення нагальних проблем. Тож визначили напрямки майбутньої роботи для досягнення спільної мети – благополуччя та процвітання України.

#РазомВпораємось