До дня МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

• Переглядів: 232

7 ГРУДНЯ 2021 року під час проведення Чернівецької обласною державною адміністрацією урочистої частини з нагоди відзначення дня місцевого самоврядування Карапчівську сільську ТГ було нагороджено ПОДЯКОЮ за участь у конкурсі "Успішна громада Буковини 2021".

Місячник "Увага діти на дорозі" на базі Йорданештського ЗЗСО

• Переглядів: 292

У рамках проведення місячника "Увага діти на дорозі", до нашої школи Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітали дорожні інспектори Куляк Павло Анатолійович - молодший лейтенант поліції та Гросу Василь Петрович - старший сержант поліції. Вони розповіли учням 5-11 класів як треба себе поводити на дорозі щоб уникнути дорожньо-траспортного травматизму.

Штормове попередження. Чернівецька РДА

• Переглядів: 220

За інформацією Чернівецького гідрометцентру, вранці та вдень 7 грудня на території Чернівецької області та м. Чернівці очікується значний мокрий сніг та сніг. Утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиця. Порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Штормове попередження. Чернівецька РДА

• Переглядів: 237

За інформацією Чернівецького гідрометцентру, вдень 3 грудня на території Чернівецької області та м. Чернівці очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с.