Зіграно ІІІ-й тур зимової першості Чернівецької області з міні футболу у групі А (команди відправилися на Різдв’яно-Новорічні канікули до 22 січня 2022 року)

• Переглядів: 210

Результати третього туру зимової першості Чернівецької області з міні футболу у зоні “А” (турнірна таблиця станом на 26.12.2021)

Штормове попередження. Чернівецька РДА

• Переглядів: 181

За інформацією Чернівецького гідрометцентру, вдень 18 грудня на території Чернівецької області та м. Чернівці очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця. Порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

До відома СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ Карапчівської сільської ТГ!!!

• Переглядів: 229

Шановні сільгосптоваровиробники Карапчівської сільської ТГ доводимо до Вашого відома інформацію Екологічного Руху "Зелене Сонце" та Національного Ботанічного Саду ім. М.М. Грушка НААН України щодо прийняття участі в проведенні екологічного проекту "Фацелія", із впровадженням якого передбачається  знизити пестицидне навантаження на навколишнє середовище (зокрема на комах та грунт) при вирощуванні сільгоспкультур та підвищенні їх врожайності.