• Переглядів: 275

У грудні 2021 – січні 2022 проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінаціях «Просвітницькі програми» та «Особливості роботи вчителя фізичної культури з дітьми з ООП» (далі Конкурс).

Погіршення погодних умов

• Переглядів: 177

За інформацією Чернівецького гідрометцентру, вдень 3 лютого на території Чернівецької області та м. Чернівці очікується посилення північно-західного вітру до 15-20 м/с.

Погіршення погодних умов

• Переглядів: 192

За інформацією Чернівецького гідрометцентру, вдень 28 січня та протягом доби 29 січня на території Чернівецької області та м. Чернівці очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с.