• Переглядів: 316

Протягом двох тижднів практичний психолог Тощук А.А. провела різні заходи по «Профілактиці булінгу та кібербулінгу в учнівському середовищі». Під час проведення заходів психолог підбирала різні форми роботи з учнями, щоб якомога доступніше, наочніше розповісти дітям про негативні наслідки булінгу та про відповідальність за скоєння злочину. Також говорила про компоненти, форми, соціальну структуру булінгу та кібербулінгу, способи боротьби з ними.

День вишиванки у Йорданештському ЗЗСО

• Переглядів: 365

Зі святом, з Днем вишиванки! Наші традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всім. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Захід до Міжнародного дня Музею в Йорданештській ЗЗСО 18 травня 2021 року

• Переглядів: 362

Azi de Ziua Internationala a Muzeelor a fost organizata o actiune deosebita în salonul „Casa româneasca bucovineana” a Muzeului de la scoala Generala de gradele I-III din Iordanesti. Oaspete al membrilor cercului tinerilor muzeografi a fost octogenara Viorica Malaicu, o adevarata pastratoare a traditiilor si obiceiurilor românesti în sânul familiei ei, transmitând valorile sacre generatiilor care o urmeaza.