Про перерозподіл видатків на 2021 рік виконавчого комітету Карапчівської сільської ради у межах загального обсягу бюджетних призначень

Дата: 03.09.2021 15:59

КАРАПЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 30 серпня 2021 року № 40 с. Йорданешти

Про перерозподіл видатків на 2021 рік

виконавчого комітету Карапчівської

сільської ради у межах загального

обсягу бюджетних призначень

Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», на підставі пункту 15 рішення сільської ради від 24.12.2020 № 36 «Про бюджет Карапчівської сільської ради на 2021 рік», керуючись частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Перерозподілити видатки загального фонду бюджету на 2021 рік у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштіввиконавчому комітету Карапчівської сільської ради, а саме:

- зменшити видатки споживання по  КПКВ  0118130 «Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони» по КЕКВ 2210 в жовтні 2021р. на суму 250,00 грн, в листопаді 2021 р. на суму 250,00 грн., в грудні 2021 р. на суму 250,00 грн.

- збільшити видатки споживання  по  КПКВ 0118130 «Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони» по КЕКВ 2210 в вересні 2021р. на суму 750,00 грн.

2. Виконавчому комітету Карапчівської сільської ради  звернутися до постійної комісії сільської ради з питань  бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку, регламенту, депутатської етики, законності, згуртованості , інвестицій та міжнародного співробітництва щодо погодження даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секрктаря сільської ради  Мар’яну САВЮК.

Сільський голова                                                 Георгій ЛЮТИК